четвер, 27 грудня 2012 р.
Ще кілька слів
Хотілося б продовжити , як казав автор «Слова…» - «ростікашетися мислію по дереву», чи висловлюючись більш модерново – накидати витинанку думок на нескінченну павутину всесвітньої мережі з приводу кави і не тільки. Альтернативи каві в найближчому майбутньому не бачиться. Всі інші напої займають в кращому випадку нішу спиртних в гіршому –«третьє». Чай це теж- «третьє"), тільки іноді він може виступати разом з лимоном, тістечками, млинцями, блинцями , баранками, бутербродами і е.с. у розряді «второго». На фоні чаю у кращому світлі виступає старовинний напій русів - узвар, він готується за відомими в Україні п’ятистома рецептами(а які міріади невідомих…). Хоча п’ється він у більшості випадків самостійно, без усіляких додаткових «с», але смішно було б закликати друзів виразами, на кшталт- «Ходімо на узвар, посидимо». Справа в тому , що узвар - це більш інтимний напій(500-рецептів, і різняться один від одного не так скромно, як сорти кави , наприклад, Марогоджип і Паулінг і не кожному вгодиш) , більше того-це швидше, лікувально-оздоровчий напій , особливо якщо там варилися сушені ягоди, лісові дички з плодоніжками, перстач або інші трави- це криниця здоров’я, а лікуватися на пару, втрьох або ще більше – це вже повне збочення.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Спиртне в помірних дозах іноді може розглядатися як ліки, то чому і не полікуватися іноді у гарній компаніі помірно хворих достойників?)
ВідповістиВидалитиШановний добродію Аlmast, з вами важко не погодитись, але я лише хочу зауважити, що про спиртне , наразі, не йде мова. Щоправда, я не виключаю в подальшому оглянути пропозиції, цінові характеристики і ,в решті решт , смакові якості та психофізичні впливи вище зазначених, на світосприйняття манюпасів..
ВідповістиВидалитиРозмірковування Almastа мені імпонують. Хоча накидані витинанки думок автора мені теж подобаються.
ВідповістиВидалитиШановний дописувач міг би і від себе щось накидати з приводу вище означеного. Було б цікаво почути альтернативну думку.
Видалити